HANIMLAR! EĞLENEREK İNCELMEYE NE DERSİNİZ??
*Salonumuzda,ücretsiz 1 günlük denemeye hepiniz davetlisiniz!

B-Fit Urla, 2007 yılında B-Fit Kadınların spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi'nin ilk şubelerinden biri olarak kuruldu. Urla'da bir kadın kulübü olma niteliğini kazanan B-Fit Urla şubesi Sabah 08:00 - Akşam 21:00 arası üyelerine hizmet vermektedir.

Seans kısıtlaması olmaksızın üyeler, spor salonuna geldikleri anda, gruba katılıp antrenör eşliğinde çalışmalarını yapmaktalar. Seans beklemek, sıra beklemek yok!

9 ekipman ve 9 platformdan oluşan 30 dakikalık fitness çalışması dışında, Bosu balance çalışmaları, ab shaper, twister, easy body, bölgesel incelme çalışmaları konusunda da antrenörler yardımcı olmaktadırlar.

Her biri konusunda eğitimli,güleryüzlü ve pozitif çalışanları ile B-Fit Urla artık Urla Kadını'nın vazgeçilmez tercihi olmuştur.

B-Fit Urla'da

  • Pilates
  • Oryantal dersleri
  • Çocuk Yogası
  • Çocuklar için İngilizce drama,
  • Animatör eşliğinde doğum günü partileri yer almaktadır.

Ayrıca her ay yapılan seminer ve aktivitelerle de B-Fit Urla şubesi, kadınların sosyal hayatlarına da renk katmaktadır.

1 Aylık, 3 Aylık, 6 - 12 Aylık üyelik seçenekleri ve uygun ödeme koşulları ile B-Fit her bütçeye hitab etmektedir.

Neden sadece 30 dakika?
Tüm dünyada uygulanan bu sistemle vücudun her noktasının verimli bir çalışma ile 30 dakikada ihtiyacı olan günlük sporu sağlayabileceği kanıtlanmıştır. Bu 30 dakika ile vücudun tüm kasları aerobik ihtiyacınızı karşılayarak çalışır, sağlıklı bir yaşam için gereken böyle bir egzersizdir. AYRICA 30 dakikalık egzersiz programları arasında istasyon çalışmaları en çok kalori yakandır. Hızlı sonuç verir ve herkesin kendine ayıracak bir 30 dakikası mutlaka vardır.30 dakikalık çalışma ile minimum 350-500 kalori yakılmaktadır.

Neden spor?
Eh artık yapmamak için tüm engelleri kaldırdığımız için! Ve daha uzun, sağlıklı, daha az stresli, daha az kireçlenme, daha az yüksek tansiyon ve kalp krizi riskli, kısacası daha mutlu ve kaliteli bir yaşam için. Biçimli bir vücut da bizim size hediyemiz...

Neden grup çalışması?
Araştırmalarda insanların bir grup içinde çalışmasının daha motive edici ve eğlenceli olduğu görüşü destek bulmuştur. Ayrıca aletler her seviyedeki fitness çalışmalarına hitap ettiğinden grup olarak toplu çalışmalar için çok uygundur.

Neden b-fit makineleri?
Kendi gücünüz kadar bir itme ve çekme gücünü ancak b-fit makineleriyle sağlayabilirsiniz. Üzerinize uygulanan bir dış ağırlığın baskısı olmadığı için spor sonrasında, hiçbir ağrı sızı hissetmezsiniz.