Good Locked

Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:148 K:6 D:602 Hümeyra Çiftçi İş Merkezi (Leman Kültür Karşısı) Alsancak İzmir
0(538) 620-6096

[email protected]

Kurumlar, bu tip oyunları, motivasyon arttırıcı bir etkinlik, bir ödül olarak çalışanlarına sunuyor. Çünkü, çalışana verilen değer her geçen gün artıyor. Peki neden böyle. Sebebi, Y jenerasyon çalışanların, eski, klasik modellerle yönetilemiyor olması. Motivasyona, hatta sürekli motivasyona ihtiyaç duyması, gelecekle ilgili çok endişe duymamaları, araştıran, sorgulayan, özgürlüklerine son derece düşkün kişilikleri şeklinde özetlenebilir. Hatta Y jenerasyon son yıllarda artık orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarını, X jenerasyondan devralmaktalar.

İnsan Kaynakları yönetiminde, yetkinlik bazlı değerlendirme için, aşağıda soruların cevaplarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kişilik analiz testleri ve kurgulanmış Role Play ile yetinmeyin. REAL ROLE PLAY ile gerçek bir değerlendirme yapma şansı elinizde.

 

Ekip çalışmasına uygun mu.
Yoksa çok mu bireysel takılıyor.
Sadece bir yönetici mi olacak yoksa bir LİDER mi.
Yoksa sadece ekip başı mı olmaya çalışıyor.
Pasif mi kaldı, yoksa biraz geç mi adapte oluyor.
Ekibini hızlandırıyor mu, ekibin hızına uyum mu sağlıyor.
Şifreleri çözmeye ve kilitleri açmaya çok mu odaklandı.
Bu odaklanma esnasında, ekiptekileri unuttun mu.
Onların duygularını ne kadar önemsedi.
Problem çözme yeteneği var mı.
Peki baskı altındayken...
Yaratıcı düşünme becerisi ne düzeyde.
Ayrıntılara dikkat ediyor mu. Ya da ayrıntılarda boğulup, büyük resmi kaçırdı mı.
Vesaire, vesaire...

 

Konusunda yetkin bir uzman tarafından Yetkinlik Bazlı Geri Bildirim esasına uygun yazılı bir rapor sunabileceğimiz gibi, gözlemci olarak kendi ik yetkilinizi de gönderebilirsiniz. Şirket politikası gereği ne yazık ki herhangi bir görüntü ya da ses kaydını dışarıya çıkaramıyoruz.

 

Detaylar ve randevu için lütfen bizi arayın. Ya da iletişim bilgilerinizi, talebinizle birlikte bırakın, biz sizi arayalım.

 

Gördüğünüz gibi, evden kaçış oyunu sadece bir oyun değil, katılımcıların tüm kişisel gelişim alanlarını ve yeteneklerini de gözlemleyecebileceğiniz bir platform. Artık bu fırsat, İzmir firmalarının da ayağına gelmiş oldu.