İzmir Şömine Urla

Yücesahil Mahallesi Kalabak Kavşağı No:5 (İskele-Çeşmealtı yol ayrımı) Urla İzmir
0(232) 766-1366
0(532) 327-3267

[email protected]

1980 yılından beri yapı sektörünün değişik alanlarında faaliyet gösteren İzmir Şömine, 1995 yılında piyasa şartlarının ve teknolojik gerçeklerin ışığında, uzmanlaşma ihtiyacı duyarak sahip olduğu deneyim ve altyapısını şömine alanında nitelikli ürünler olarak müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

O günden bugüne sektöründeki her türlü teknolojik gelişmeyi eşzamanlı olarak ürünlerine yansıtan İzmir Şömine, kaliteli imalat ve zamanında montaj düsturunu ilke edinmiş olmasınin etkisiyle düzenli bir büyüme göstermiştir.

Bugün bu ilkeler ışığında iç piyasada edindiği saygın yeri ile kurumsallaşmaya dogru giden İzmir Şömine, iç piyasada oldugu gibi dış piyasada da aynı yeri edinmenin gayreti içindedir.

Geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü, kendi imalatı ürünleri ve Türkiye'nin ekonomik gercekleriyle örtüşen fiyat politikası sayesinde ve de Avrupa standartlarından taviz vermeyen üretim anlayışı ile: siz değerli müşterilerimize daha iyiyi daha güzeli vermenin gayreti içerisindedir. 

İzmir Şömine olarak Şömine yapılacak alanı sadece keşif yapmakla kalmıyor. Arzu ederseniz şömine yapılacak alanı ve baca sistemini fotoğraflandırıyoruz ve istediğiniz şömine modelini, bilgisayar ortamında evinize oturtup, fiyat teklifi ile birlikde bir dosya halinde size sunuyoruz.

Ziyaret Edebileceğiniz Diğer Web Sitelerimiz:
www.sominemerkezi.com | www.izmirsomine.org | www.modelsomine.com | www.sominefiyati.com