Yörük Aile Evi Kahvaltı Restaurant Cafe Urla

Demircili Köyü Yol Üstü Altınköy Sapağından 200 metre Sonra Urla İzmir
0(232) 764-8288
0(535) 894-4052

[email protected]

Yörük Aile Evi - Kahvaltı - Restaurant - Cafe, İzmir merkeze ortalama 45 km.'dir. Ulaşımın %80'i otoban olduğu için Yörük Aile Kahvaltı Evi'ne ulaşmak ortalama 35 ila 40 dk. arasındadır.

Urla'nın eşsiz güzellikteki doğası ve denizi ile Demircili Köyüne doğru ilerlediğinizde 1. Km'de Yörük Aile Evi - Kahvaltı - Restaurant - Cafe karşılar sizi.

Doğanın kucağında 2000 yılında hizmete giren müessesemiz bir aile işletmesi olup, kısa zamanda aile müşterilerinin müdavimi haline gelmiştir.

Yörük Aile Evi - Kahvaltı - Restaurant - Cafe mutağıımızda ki tedarik ettiğimiz ürünlerin büyük çoğunluğu çevre köylerimizden temin edilmektedir.

Yörük Aile Evi - Kahvaltı - Restaurant - Cafe'mizde kullandığımız ürünlerin tamamı doal ve hijyenik bir artamda beğeninize sunulmaktadır. Taş Fırınımız ve Gözleme Ocağımız odunludur ve gözünüzün önündedir. İçinize sine sine bu tadın keyfini çıkartabilirsiniz. Afiyet Olsun...

Sabah 09:00'da açılan Yörük Aile Evi - Kahvaltı - Restaurant - Cafe yakınında bol bol doğa yürüyüşü yapılabilir, dileyen eşsiz doğal güzellikteki Demircili Köyü sahilleri ve Altınköy sahillerini ziyaret edebilir. Özellikle yaz mevsiminde yolumuz üzerinde kurulan köy pazarlarından da alışveriş yapabilirsiniz.

Doğa ile baş başa zaman geçirmek isteyen siz ve değerli çocuklarınız için özenle hazırlanmış alanlarımız mevcuttur. Yörük Aile Evi - Kahvaltı - Restaurant - Cafe'mizin kapasitesi açık alanda 250, kapalı alanda da 100 kişiliktir.

Kısaca Yörük Aile Evi - Kahvaltı - Restaurant - Cafe'yi tanımlarsak; doğayla iç içe, ulaşım kolaylığı, aile ortamı, doğal lezzzet ve eşsiz damak tadı...

Yörük Aile Evi - Kahvaltı - Restaurant - Cafe hergün yaz saati olarak: 09:00 ile 24:00, kış saati olarak: 09:00 ile 22:00 saatleri arasında siz değerli müşterilerimize gururla hizmet vermekteyiz.

İsmail Demir