Dönerci İbrahim Usta olarak bilinen İbrahim Zelbey, bu sektöre ilk olarak 1985 yılında Urla İlçemizin Malgaca Pazarı'nda seyyar arabası ile döner satarak başlamıştır.

1991 yılına kadar Malgaca Pazarı'nda hizmet verdikten sonra, yine Urla İlçemizin Postane arkası Tansaş karşısında 30 kişi kapasiteli İbrahim Usta'yı açarak ticaret hayatına merhaba demiştir. Döner'in yanına köfteyi de eklemiştir.

2011 yılının sonlarına doğru daha da büyüyerek ticarethanesini, Limited Şirket olarak büyüterek tüzel kişiliğe geçip, Urla AVM'de kışın 100, yazın ise 150 kişi kapasiteli olan yeni yerini açmış adını ise İbrahim Usta'nın Yeri koymuştur. Portföyünde döner ve ızgara çeşitleri olan İbrahim Usta, yeni yerinde portföyüne pide ve halmacunu da eklemiştir.

İbrahim Usta'nın yerinde sabah ve akşam servislerinde ayrı ayrı olarak günde iki defa döner takılır. Urla da ilk ve tek kömürde döneri İbrahim Usta'nın yerinde bulabilirsiniz, doğal lezzet ve eşsiz tazeliğimiz de bundan kaynaklanmaktadır.

İbrahim Usta'nın yeri, haftanın 7 günü sabah 11:00'den akşam 21:00'a (yazın 23:00) kadar siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Ev ve işyerlerine servisimiz bulunmaktadır.